Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste

Wpisz nazwę hurtowni/sklepu
801 108 072
Sections
Start » Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Zapraszamy naszych obecnych i przyszłych klientów do zapoznania się z poniższymi materiałami. Znajdą tu Państwo kompletną informację o naszych produktach w postaci katalogów PDF (m.in. katalogi instalacyjne i łazienkowe z kilku ostatnich lat), informację o montażu, a także ulotki wybranych produktów Invena i filmy. Zamieszczamy tu również formularz zgłoszenia na Obóz Zdobywców Biegunów organizowany przez Fundację Marka Kamińskiego oraz wzory zapytań ofertowych i załączników do nich.
Katalogi
Z naszej strony internetowej mogą Państwo pobrać m.in. katalogi produktów instalacyjnych i łazienkowych z ostatnich lat w formie plików pdf.
Informacje produktowe
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo informacje na temat poprawnego montażu grup produktów w systemie instalacyjnym Invena oraz Gerpex.
Fundacja Marka Kamińskiego
Ulotki produktowe
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo m.in. aktualne ulotki produktowe dotyczące grzejników stalowych, rur PEX oraz systemów podtynkowych Invena.
Filmy
Zapraszamy na stronę internetową firmy Invena. Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości produkty łazienkowe i instalacyjne. Działamy na rynku już od 1992 roku.
Logo INVENA
Zapraszamy na stronę internetową firmy Invena. Jesteśmy dystrybutorem bogatej gamy produktów instalacyjnych i łazienkowych. Pracujemy wg najwyższych standardów.
Deklaracje