Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste

Wpisz nazwę hurtowni/sklepu
801 108 072
Sections
Start » O nas » O firmie

Baterie i armatura łazienkowa – o firmie INVENA

Invena S.A. to firma założona przez Marka Kamińskiego, znanego na całym świecie polarnika, zdobywcy obu biegunów Ziemi.

Od ponad 20 lat dostarczamy do polskich domów funkcjonalne i niezwykle trwałe produkty. Nasza szeroka oferta asortymentowa obejmuje armaturę łazienkową:

  • baterie łazienkowe, kuchenne oraz specjalistyczne,
  • umywalki,
  • deszczownie,
  • panele natryskowe,
  • zestawy i słuchawki natryskowe,
  • kabiny oraz brodziki.

Wśród naszego asortymentu znajdują się również produkty instalacyjne, przeznaczone dla Profesjonalistów: wężyki w oplocie ze stali nierdzewnej – nasz flagowy produkt, od którego rozpoczęła się działalność firmy, armatura do instalacji: wodnych, gazowych, grzewczych, w tym także grzejniki, instalacje z polietylenu sieciowanego, złączki: czarne, żeliwne, mosiężne, chromowane oraz do rur PE. Naszym celem jest dostarczenie produktów niezwykle trwałych, które przez wiele lat bezawaryjnie będą służyły ich użytkownikom.

Naszą misją jest wytyczanie nowych trendów i kreowanie potrzeb klienta za pomocą twórczego i zaangażowanego zespołu, działającego w sprawnej organizacji. Postępując w zgodzie z naszą misją jesteśmy na najlepszej drodze, aby wypełnić wizję, jaką stawiamy przed sobą: zostać liderem innowacji i jakości do 2017 roku.

Invena S.A. to wiarygodny kontrahent, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Potwierdzeniem tego są otrzymane nagrody i certyfikaty, m.in.: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, AEO, Solidna Firma, Złoty Instalator, Medal Europejski, Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazela Biznesu.