Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste

Wpisz nazwę hurtowni/sklepu
801 108 072
Sections
Start » O nas » Kariera » Pracuj z nami

Pracuj z nami

INVENA S.A.  to godny zaufania Pracodawca, który stwarza realne szanse rozwoju i oferuje możliwości dalszego doskonalenia się w pracy. Nasz dynamiczny zespół pracuje w trzech oddziałach w Polsce. Ponadto prężnie rozwijamy działalność eksportową.

W trakcie rekrutacji staramy się nie tylko zbadać kompetencje i doświadczenie kandydatów, ale przede wszystkim wzajemnie się poznać. Wiemy, że zgrany zespół to efektywny zespół. W trakcie pierwszego spotkania przedstawiamy firmę – tym samym oczekując od kandydatów przekazania nam informacji o sobie. Po pierwszym - zapoznawczym etapie poprosimy Cię o wykonanie zadań, które są zgodne z profilem stanowiska. Ostatni etap to ustalenie zakresu współpracy z przyszłym przełożonym.

INVENA S.A.  to godny zaufania partner biznesowy, który w chwili obecnej nawiąże współpracę z osobami w charakterze:

Specialista ds. Social Media i Realizacji Projektów

Miejsce pracy: Gdańsk

Jeśli nie lubisz siedzieć cały dzień za biurkiem, a praca ma być Twoją pasją, kochasz wyzwania, dzięki którym czas mija szybko i jesteś zafiksowany/ -a na punkcie nowinek w różnych sferach codziennego życia, to szukamy właśnie Ciebie!

Obowiązki:

  • Przygotowanie contentu na SM oraz bloga o tematyce związanej z rozwojem osobistym, lifestylem, motywacją, podróżami, gotowaniem w języku polskim i angielskim
  • Udział i samodzielne przygotowanie strategii komunikacji poprzez profile SM
  • Opieka nad kanłami SM (FB, Instagram, Pinterest, Twitter, LinkedIn)
  • Tworzenie i planowanie kampanii
  • Optymalizacja pod kątem ROI
  • Utrzymywanie współczynnika konwersji na założonym poziomie
  • Tworzenie raportów
  • Współudział w kreowaniu nowych produktów
  • Nawiązywanie partnerstwa i utrzymywanie stałych relacji z partnerami/klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych i tworzeniu kampanii
  • Znajomość narzędzi analitycznych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa znajomość prostych programów graficznych
  • Zainteresowanie marketingiem, nowymi formami reklamy, trendami w Internecie
  • Zainteresowanie tematyką lifestylową i coachingową, designem i nowymi technologiami / produktami przyszłości
  • Kreatywność i chęć szukania nieszablonowych rozwiązań
  • Dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Lekkie pióro

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją kampanii internetowych
  • Znajomość narzędzi niezbędnych do tworzenia reklam

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Dużą samodzielność
  • Możliwość rozwoju i dodatkowe szkolenia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym kartę Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) pocztą  elektroniczną lub tradycyjną, w terminie 2 tygodni od ukazania się ogłoszenia na adres: grazyna.sawicka@invena.pl.